Autogramiáda v nakladatelství Albatros Media, PR fotografování

Nedávno jsem přijala pozvání do předního českého nakladatelství Albatros Media, kde jsem podepisovala své knihy pro čtenáře, kteří si je zakoupili v předprodeji. Bylo to pro mě velmi speciální, protože právě díky jejich podpoře se kniha mohla vydat. Každá z těchto knih byla připravena s láskou a vděčností. Zájemci a podporovatelé si tak mohli v předprodeji vybrat z přiložených odměn, které obsahovaly nejen můj podpis, ale třeba i osobní věnování, poděkování, záložku nebo jinou odměnu, kterou si čtenáři vybrali.

Součástí tohoto dne bylo také fotografování, což přidalo na slavnostní atmosféře. Měla jsem možnost seznámit se s kolegy z Albatros Media a z jejich oddělení Pointa. Pointa je platforma, která pomáhá autorům vydávat knihy, a je součástí Albatros Media a.s.. 

Bylo inspirativní setkat se s lidmi, kteří sdílejí stejnou vášeň pro literaturu a vydávání knih.

Celý den byl pro mě nezapomenutelný a plný pozitivní energie. Jsem nesmírně vděčná všem, kteří podpořili mou knihu v předprodeji a umožnili jí tak spatřit světlo světa. Doufám, že se vám bude líbit stejně, jako mě bavilo ji tvořit. Děkuji Albatros Media za tuto skvělou příležitost a těším se na další společné projekty.

Přesunout se na začátek