Blíží se křest knihy

Blíží se křest mé nové knihy: Připravuji pozvánku na nezapomenutelnou událost

Jsem nadšená, že vás mohu pozvat na slavnostní křest mé nové knihy, která nese název „Vyřezávání srdcem a rukama: Kniha o umění řezbářství“.

Tento významný okamžik se uskuteční [čas: bude upřesněno] v [místo konání: bude upřesněno].

Ráda bych vás pozvala na tento jedinečný večer plný inspirace, literárního zážitku a osobního setkání.

O knize

Moje nová kniha, „Vyřezávání srdcem a rukama: Kniha o umění řezbářství“, přináší pohled na moji práci a koníček zároveň, zde nahlédnete na díla, které mi pod rukami, výjimečná je svým zpracováním doprovázeným fotografiemi, kterých je v knize necelých 400. Po měsících tvrdé práce a kreativního úsilí jsem nadšená, že se s vámi mohu podělit o příběh, který částečně píše můj život. Věřím, že vás kniha zaujme, ale prozrazovat nechci, přijďte na křest a dozvíte se víc 😊.

O události:

Tento večer bude výjimečný nejen křtem mé knihy, ale také možností osobně se se mnou setkat, získat podepsaný výtisk a zúčastnit se diskuse o knize a cestě k jejímu vytvoření obecně.

Program večera (zatím jen nahozené údaje-mohou se měnit):

17:00 – Zahájení večera a uvítání hostů

17:15 – Krátké představení knihy autorkou

17:45 – Slavnostní křest knihy

18:00 – Diskuse s autorkou a otázky z publika

18:30 – Autogramiáda a volná zábava

Pozvánka

Pozvánku na tuto jedinečnou událost právě připravuji. Místo v týdnu půjdu dohodnout. Sledujte prosím mé webové stránky, kde brzy zveřejním všechny podrobnosti. Pokud máte zájem o účast, můžete mi ji potvrdit prostřednictvím e-mailu na adrese martapaloncy@gmail.com nebo telefonicky na čísle 777180100.

Těším se na vaši účast!

Přijďte s námi oslavit tento významný okamžik a nechte se unést světem literatury, kterou jsem pro vás připravila. Každý host je vítán a bude mi ctí sdílet s vámi tento slavnostní večer.

Přesunout se na začátek